INFORMACE

Důležité informace a časté dotazy týkající se focení, netýká se NEWBORN!


Jak si mám zamluvit focení?

Pokud máte zájem o mé fotografické služby, budu ráda, když mi dáte vědět telefonicky, e-mailem nebo pomocí objednávkového formuláře.

Jak probíhá focení?

Focení v ateliéru trvá 1- 2 hodiny. Záleží samozřejmě na Vás a vašich dítkách, jak je to bude bavit. 

Co si máme vzít na sebe?

Snažte se prosím oblečení sladit, mějte s sebou klidně kufr, je lepší když budeme vybírat, než když nám bude chybět. Nejlepší jsou jednobarevná trička (potisky odvádějí zbytečně pozornost), jednobarevné košile, džíny a především čisté botky.

Co si máme připravit na focení pro děti?

Pro vaše děti připravě vše potřebné, co jste běžně zvyklí mít na cestách, tedy pití, svačinku, nějaké pamlsky, které dítka milují, zásobu plenek, pohodlné oblečení na focení, oblíbenou hračku. V ateliéru mám připravené nejrůznější rekvizity, ale není problém, pokud máte zajímavou rekvizitu, přivést si ji s sebou. 

Kdy je zakázka vyhotovena?

Jednu až dvě fotky posílám upravené na ukázku ještě ten den, chápu, že jste nedočkaví a na fotky se těšíte :). Zbytek fotek se snažím udělat do týdne, výjimečně však do 10 dní. Stejně tak odesílám fotky na dvd + 4 fotky vytištěné v dárkové krabičce poštou.

Kdy se za focení platí?

Přesnou částku poprosím po ukončení focení.

Důležité informace a časté dotazy týkající se focení NEWBORN!

Kdy si objednat focení ?

Na focení se prosím objednejte v dostatečném předstihu, tj. ještě v těhotenství, kdy domluvíme předběžné datum podle termínu porodu. Vy, manžel nebo někdo z blízkých mi termín potvrdíte z porodnice, až se miminko narodí a doladíme detaily.

Kdy přijet na focení NEWBORN?

Nejideálnější doba na focení miminek je od 5 do 10 dní od narození miminka. Platí zde čím dříve, tím lépe. Miminka jsou spavá a dobře se polohují. Po 10. dni začínají být miminka citlivá na dotyk a při snaze změny polohy se budí.

Jak dlouho bude focení trvat?

Každé miminko je individuální, ale počítejte zhruba 3 hodiny. Na focení přijďte dobře naladění a obrňte se trpělivostí, uspat miminko totiž zabere dooost času :)). 

Důležitá informace : 

SNAŽTE SE PROSÍM MIMINKA UDRŽET ALESPOŇ HODINKU PŘED FOCENÍM VZHŮRU A BEZ JÍDLA. VÍM, ŽE JE TO NĚKDY NEMOŽNÉ, PROTOŽE AUTO JE ZARUČENÉ USPÁVADLO, ALE MIMINKO POTOM RYCHLEJI A TVRDĚJI USÍNÁ.

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Budu ráda, když mi napíšete!

  • » Soutěž o ceny

    Vyhlašujeme soutěž o ceny. Sdílejte a označte tuto stránku a příspěvek jako To se mi líbí a budete automaticky přidáni do slosování o zajímavé ceny. Vítěze soutěže naleznete 30.7.2016 na této stránce..

    Výherce soutěže: 

    1) Renata Vaníčková https://www.facebook.com/vanickova.renata?fref=nf ... sleva 500kc na newborn nebo 300kc na tehotentske dle vlastního výběru...